Zaproszenie na IV Turniej Drużyn Amatorskich

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV turnieju Drużyn Amatorskich w piłce nożnej halowej. Turniej odbędzie się 18 lutego na hali widowiskowo sportowej w Kleczewie. Zapisy i losowanie grup od godz. 9:30, pierwsze mecze od godz. 10:00. Szczegółowy regulamin do pobrania na naszej stronie w zakładce "kalendarz imprez".

Czytaj więcej

Wyniki III Turnieju Zakładów Pracy w Piłce Nożnej Halowej

W ostatnią niedzielę stycznia, na hali widowiskowo-sportowej w Kleczewie, rozegrany został III turniej zakładów pracy w piłce nożnej halowej pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew, Marka Wesołowskiego. Rozgrywki poprowadzono w systemie „każdy z każdym”. Bezkonkurencyjna tego dnia była drużyna Stacji Kontroli Pojazdów Goiński z Kleczewa, która wygrała wszystkie swoje spotkania nie tracą przy tym żadnej bramki.

Czytaj więcej

Wyniki XVII Turnieju Im. Władysława Egierta

W sobotę na hali widowskowo sportowej w Kleczewie odbył się XVII turniej piłki nożnej oldboyów Im. Władysława Egierta. W zawodach udział wzieło siedem zaproszonych drużyn. Pierwsze miejsce zajeła drużyna z Witkowa, drugie Inowrocław a trzecie drużyna z Goliny.

Czytaj więcej

Wykaz Imprez Sportowych Na Obiektach OSiR Kleczew

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem imprez zaplanowanych na obiektach sportowych OSiR Kleczew w miesiącach styczeń - marzec 2018. Cały spis zawodów do pobrania w zakładce "kalendarz imprez" na stronach www.osir.kleczew.pl. 

Czytaj więcej

Zaproszenie na XVII Turniej Piłki Nożnej Halowej Oldboyów Im. Władysława Egierta

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej halowej, na XVII turniej oldboyów Im. Władysława Egierta. W turnieju weźmnie udział siedem zaproszonych drużyn. Zawody rozegrane zostną 20 stycznia 2018r na hali widowiskowo sportowej w Kleczewie, ul. Białobrodzka 33. Początek zmagań piłkarzy zaplanowano na godzinę 10:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania.

Czytaj więcej