Zaproszenie na I turniej VIII Grand Prix Zakładów Pracy w Piłce Nożnej Halowej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej już edycji Grand Prix zakładów pracy w piłce nożnej halowej. Pierwszy turniej odbędzie się 19 listopada na hali widowiskowo sportowej w Kleczewie. Zapisy i losowanie grup od godz. 9:30, pierwsze mecze od godz. 10:00. Szczegółowy regulamin do pobrania na naszej stronie w zakładce "kalendarz imprez".

Czytaj więcej

Zaproszenie na XI Grand Prix w Piłce Nożnej Halowej Drużyn Amatorskich

W niedzielę 29 października zaczynamy kolejną XI już edycje turniejów grand prix w piłce nożnej halowej. Zapraszamy wszystkich chętnych do tworzenia własnych drużyn i spróbowania sił w sportowej rywalizacji. Wszak nasze zdrowie i samopoczucie zależy w dużej mierze od naszej aktywności fizycznej. Zapisy drużyn bezpośrednio przed pierwszym turniejem od godziny 9:30. Regulaminy grand prix do pobrania na stronie www.osir.kleczew.pl w zakładce „kalendarz imprez”.

Czytaj więcej

Mecze kadry WZPN Poznań - PZPN Gdańsk

Zapraszamy sympatyków piłki nożnej na Stadion Miejski w Kleczewie. W dniu 11.10.2017r odbędą się dwa mecze kadry WZPN Poznań z PZPN Gdańsk w piłce nożnej, o godz. 11:00 mecz rocznika 2004, następnie o godz. 13:00 mecz rocznika 2003. Wstęp wolny.

Czytaj więcej

Ostatni Turniej I Letniego Grand Prix w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza GiM Kleczew

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie zaprasza serdecznie w niedzielę 27 sierpnia, na ostatni roztrzygający turniej I letniego Grand Prix, które zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim na głównej płycie boiska. Zapisy w dniu zawodów bezpośrednio przed zawodami od godz. 9:30. Po turnieju wręczone zostana puchary za poszczególne miejsca w klasyfikacji łącznej. Do zobaczenia na turnieju.

Czytaj więcej

Wyniki II Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej - Tręby Stare 2017

W dniu 16.07.2017 r. na plaży Ośrodka Wczasowego OSiR Kleczew w Trębach Starych rozegrano
II Regionalny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej pod patronatem Burmistrza Miasta Kleczewa.
Do gry przystąpiło  15 par z Warszawy, Łodzi, Poznania, Wrześni, Kazimierza Biskupiego, Osięcin, Miłosławia, Mieczownicy, Giewartowa,Wilczyna, Słupcy i Kalisza.

Czytaj więcej