Przetarg na "Małą Gastronomię" na Ośrodku Wypoczynkowym w Trębach Starych

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie, al. 600 Lecia 21, 62-540 Kleczew
ogłasza przetarg nieograniczony pisemny na wynajem gruntu użytkowego przeznaczonego pod prowadzenie małej gastronomii na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Trębach Starych.
Warunki przetargu i umowa najmu w dołączonych załącznikach.

Czytaj więcej

Ogłoszenie w Sprawie Obostrzeń do 31.01.2021

OGŁOSZENIE W SPRAWIE OBOSTRZEŃ OBOWIĄZUJĄCYCH
DO DNIA 31.01.2021R.

W związku z ogłoszonym przez rząd RP przedłużeniem do dnia 31.01.2021r. restrykcji wprowadzonych Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu pandemii (Dz. U. z 2020r., poz. 2316) OSiR w Kleczewie informuje:

 

Czytaj więcej

I Letni Turniej Piłki Nożnej Oldboyów

Zapraszamy sympatyków piłki nożnej na Stadion Miejski w Kleczewie w sobotę 25 lipca o godzinie 15:00.

Czytaj więcej

Siłownia na Hali Sportowej w Budzisławiu Kościelnym

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie informuję, że siłownia znajdująca się na hali sportowej w Budzisławiu Kościelnym w sezonie letnim lipiec-sierpień beżdzie czynna: poniedziałek, środa, czwartek w godzinach od 15:00 do 21:00. Zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej

Ogłoszenie Przetargu na Dzierżawę Gruntu Pod Działaność Gastronomiczną

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie ogłasza przetarg na dzierżawę gruntu pod działalność „mała gastronomia” (wyroby cukiernicze, artykuły spożywcze, gastronomiczne oraz napoje bezalkoholowe) o powierzchni 66,5 m², na działce oznaczonej numer geodezyjny 23/5 w miejscowości Tręby Stare. Więcej informacji w załącznikach poniżej.

 

Czytaj więcej